Kiedy szukasz interesującego prezentu dla znajomych, spróbuj dać im coś wyjątkowego. Tak, żeby wiedzieli, że starałeś się wybrać coś specjalnie dla nich. Dobrym pomysłem stają się wtedy obrazy na płótnie.

Możesz wybrać już przygotowany obraz z dostępnej w sklepie oferty albo skorzystać z własnych fotografii. Wtedy prezent będzie zindywidualizowany, a Twoi znajomi poczują, że rzeczywiście o nich myślałeś, przygotowując go.

obrazy

Macie na przykład pamiątkowe zdjęcie z wakacji, które będzie idealne, aby powiesić je na ich ścianę w salonie? Czy może bardziej intymne, kiedy Twoi przyjaciele przytulają się na tle zachodzącego słońca? Obraz doskonały do sypialni, aby przypominał im o łączącej ich miłości.

Sam wybierasz wielkość płótna – zdjęcie powinno być po prostu odpowiedniej rozdzielczości. Można wybrać dowolne wymiary obrazu i dowolne zdjęcie z bazy do wydruku. Zdjęcie można dodatkowo wykadrować. Jeśli ktoś chce to może sobie wybrać własne zdjęcie, może to być równie dobrze dekoracja, jak pamiątka lub prezent. Zamów już dzisiaj i sprezentuj przyjaciołom coś niezapomnianego – https://www.fototapeta24.pl/obraz